فدوی: کشورهای همسایه یک خانواده هستند

 5 روز قبل
جانشین فرمانده کل سپاه نسبت به خبرسازی برخی رسانه‌های غربی درباره رزمایش‌های اخیر در شمال غرب کشور واکنش نشان داد و گفت: همه کشورهای همسایه به مثابه افراد درون یک خانواده هستند.

آخرین اخبارهای سیاسی

ایرنا  1 روز قبل
مسکو - ایرنا - نشست سردار سرلشکرپاسدار محمدباقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و ارتشبد والری گراسیموف ، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح روسیه و همچنین بازدید از مجموعه نمایشگاهی وزارت دفاع روسیه
مشرق نیوز  1 روز قبل
استاد دانشگاه آلاباما می‌گوید تا وقتی آمریکا و غرب دنبال نسیه دادن و نقد گرفتن در برجام باشند، مذاکرات به نتیجه نمی‌رسد.
عصر ایران  1 روز قبل
امیرعبداللهیان ضمن اشاره به موضوع تبادل زندانیان گفت ، ما موضوع زندانیان را در قالب انساندوستانه می دانیم و مایل نیستیم این موضوع به مذاکرات هسته ای گره بخورد.
خبرگزاری مهر  1 روز قبل
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: ایران از مذاکراتی که نتایج عملی ملموس داشته باشد حمایت می کند و چنانچه اعضای برجام به تعهدات کامل خود عمل کنند ایران نیز به تعهدات خود باز خواهد گشت.
ایرنا  1 روز قبل
تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه ایران در گفت وگوی تلفنی با دبیرکل سازمان ملل متحد گفت: ایران موضوع زندانیان را در قالب انساندوستانه می دانیم و مایل نیستیم این موضوع به مذاکرات هسته ای گره بخورد.
مشرق نیوز  1 روز قبل
هنر مذاکره در وین به وقت ایران/ معمای رنگ‌بندی شهرها/ نقشه ساخت‌وساز در کشور/ یک جو عقل، برخی از عناوین روزنامه‌های امروز است.
خبرنگاران جوان  1 روز قبل
حمایت از بخش خصوصی ایران و ونزوئلا در دیدار وزیر امور خارجه این کشور با رئیس مجلس شورای اسلامی مورد تأکید قرار گرفت.
عصر ایران  1 روز قبل
به دنبال اظهارات کرزی، سخنگوی طلبان اعلام کرد که حکومت تازه با پشتیبانی مردمی مشروعیت ملی را بدست آورده است و او برگزاری انتخابات و لوی جرگه را برای به رسمیت شناخته شدن حکومت تازه، تجربه ناکام حکومت گذشته خواند.
عصر ایران  1 روز قبل
سردار ادیبی دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: راهیان نور دفاع مقدس از نیمه دوم امسال با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی و طبق دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا راه اندازی می شود.
خبرگزاری مهر  1 روز قبل
کرمان – فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مسیر حرکت انقلاب اسلامی به گونه‌ای است که با شهادت شخصیت‌های بزرگ نه تنها متوقف نمی‌شود بلکه حرکت آن شدت بیشتری می‌گیرد.
تسنیم  1 روز قبل
رئیس جمهور گفت: مسئله معیشت مردم دغدغه روزانه و هر ساعت من است و من قیمت‌ها را رصد می‌کنم، به‌ویژه مواد خوراکی را دائما رصد کرده و با وزرا جلسه دارم و در جلسات شخصا حضور می‌یابم و پیگیری می‌کنم.
خبرگزاری صدا و سیما  1 روز قبل
رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: سامانه ثبت نام طرح تولید جهش مسکن طراحی شده و از روز چهارشنبه رونمایی و فعال و افرادی که مشمول قانون جهش تولید مسکن هستند می‌توانند در سامانه جدید ثبت نام کنند
رجا نیوز  1 روز قبل
ما در تمامی زمینه‌های فنی، اقتصادی، تجاری و علم و فناوری در حوزه معدن و همکاری در حوزه انرژی در سال‌های اخیر توافقات خوبی بین دو کشور داشتیم و بخش‌های مهمی در حال اجراست.
ایرنا  1 روز قبل
ساری - ایرنا - رئیس سازمان امور عشایر کشور گفت : عشایر کشور سالانه حدود ۲۰۰ هزار تن برابر با ۲۵ درصد گوشت قرمز مورد نیاز کشور را تامین می‌کنند.
خبر آنلاین  1 روز قبل
فارس نوشت: نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه سفرهای استانی منظم، نگاه رئیس‌جمهور را به مشکلات مناطق مختلف کشور دقیق‌تر می‌کند، «برنامه‌ریزی قبلی» و «گزارش‌های بعدی» را شرط تاثیرگذاری و موفقیت این سفرها عنوان کرد.
عصر ایران  1 روز قبل
صدراعظم آغازین جمهوری اسلامی نه ابوالحسن بنی‌صدر که مهندس مهدی بازرگان بود؛ نخست وزیر دولت موقت. بنی‌صدر هیچ گاه صدراعظم به معنی رییس دولت یا رییس‌الوزرا نبوده است. از سال 68 و بعد از بازنگری قانون اساسی رییس جمهوری رییس دولت هم هست اما از 58 تا 68 رییس جمهوری رییس دولت یا صدراعظم نبود...
خبرگزاری مهر  1 روز قبل
وزرای امور خارجه ایران و پاکستان در گفتگوی تلفنی درباره موضوعات منطقه‌ای و بین‌المللی از جمله موضوع افغانستان بحث و تبادل نظر کردند.
تسنیم  1 روز قبل
رئیس جمهور گفت: مسئله معیشت مردم دغدغه روزانه و هر ساعت من است و من قیمت‌ها را رصد می‌کنم، به‌ویژه مواد خوراکی را دائما رصد کرده و با وزرا جلسه دارم و در جلسات شخصا حضور می‌یابم و پیگیری می‌کنم.